Особистість

Адвокатське бюро А. Карапетяна у своїй діяльності застосовує єфективні та сучасні практики попередження порушення прав та відновлення вже порушених прав.

Засновник та керуючий партнер  бюро – адвокат А.Карапетян мав можливість протягом 10 років роботи за спеціальністю «правознавство», 5 з яких у якості адвоката, переконатися у перевагах провадження діяльності у формі Адвокатського бюро, яка надає Клієнту забезпечене Законом широке коло прав та інструментів.

Наше Бюро надає послуги у різних галузях права, що досягається шляхом консолідації широкого кола вузькопрофільних спеціалістів-правознавців, які володіють спеціальними знаннями, досвідом та навичками для вирішення конкретного завдання Клієнта з максимально можливим результатом та у найкоротші строки, не здійснюючи при цьому зайві, не ефективні рухи, що відповідно зменшить собівартість витрат Клієнта. Застосування такого підходу дозволяє також значно розширити територіальні можливості Бюро.

Основними принципами роботи Адвокатського бюро є конфіденційність, індивідуальний підхід, вирішення обумовлених з Клієнтом завдань в межах Закону та прозорість з першої консультації до досягнення результату. Звернувшись до нас Клієнт не отримає ілюзію недосяжного чи незаконного результату. Наша мета надати Клієнту правову допомогу, яка ґрунтується виключно на законодавстві та не суперечить морально-етичним засадам.

При опрацюванні стратегії та оцінці перспектив з Клієнтом, окрема увага приділяється можливості застосування медіації – як альтернативного виду врегулювання спору за посередництва медіатора, який дозволяє уникнути багатьох негативних наслідків, що виникають під час судового розгляду, зберегти час, витрати та стосунки Клієнта. Адвокатське бюро А. Карапетяна не приховує від Клієнтів переваги та наявність передумов для застосування такої перспективної процедури, як медіація.

 

Детальніше

Akop Karapetyan

Хронологія

вересень 2019

Заснував АБ А.КАРАПЕТЯНА

2019 р.

Сертифікована освітня програма «Теорія та практика медіації» при Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого та Європейському центрі верховенства права.

2017 р.

Перша всеукраїнська програма професійного розвитку для адвокатів «Адвокат Майбутнього»

2016 р.

Аспірант кафедри міжнародного публічного права Київського національного Торгівельно-економічного університету. Коло наукових інтересів направлена на вдосконалення міжнародно-правового співробітництва держав у газовій галузі

З 2014 року

Провідний юрисконсульст у Іноземній юридичній компанії, супроводжував фінансові правочини (факторинг, права вимоги, комісія тощо) та спори у досудовому/ судовому порядку

2014 р.

Отримав Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю № 4668 від 21.02.2014р. на підставі рішення №16 Ради адвокатів Донецької області (дублікат свідоцтва виданий 30.01.19р. на підставі рішення Ради адвокатів Донецької області №2).
З цього часу в якості адвоката надає правову допомогу фізичним та юридичним особам за основними напрямами: спори з банками та фінансовими установами, корпоративні спори, господарські та цивільні спори) / нерухомість / злиття та поглинання / банкрутство / кримінальне право (захист бізнесу) / захист прав та інтересів громадян, а також формує дієву мережу партнерів з вузьких спеціалізацій.

З 2012 по 2014 р.

За сумісництвом викладав правознавство, медичне право, інтелектуальну власність у Донецькому національному медичному університеті ім. М. Горького.

2011 р.

Отримав диплом з відзнакою за спеціальністю «Правознавство» у Донецькому національному університеті

З 2011

На посаді юрисконсульта у провідній юридичній компанії міста Донецька здійснював супровід юридичних та фізичних осіб у господарських та цивільних правовідносинах. Паралельно залучався партнерами до вирішення спорів у земельних, сімейних, трудових, спадкових, житлових, адміністративних справах

2010 р.

Гельсінський фонд з прав людини (м. Варшава)

2009 р.

Пройшов курс Альтернативне вирішення спорів (медіація) професора Міни Бресс

2008 р.

Безоплатна правова допомога в Центрі практичного навчання Pro bono за напрямами «Судовий захист», «Медичне право», «Міжнародні механізми захисту прав людини», а також працював Помічником керівника Центру міжнародного та європейського права Донецького національного університету