БАНКІВСЬКІ ПРАВОВІДНОСИНИ

КОМПЕТЕНЦІЇ

Основною спеціалізацією керівника Бюро за останні п’ять років є банківські правовідносини. Сукупний грошовий еквівалент захищених кредитних портфелів складає більше 100млн.грн.

Наші компетенції у цій галузі включають представництво та захист інтересів як банківських та фінансових установ, так і клієнтів таких установ.

На разі ми маємо сформовані та випробувані правові інструменти, які дозволять ефективно вирішити спір.

Основними видами послуг для кредиторів є супровід процедури стягнення заборгованості з боржників та поручителів, звернення стягнення на предмет іпотеки та судовий захист.

Боржникам ми пропонуємо комплекс заходів направлених на досудове врегулювання спору, та судовий захист шляхом оскарження умов договорів, визнання їх недійсними та припиненими, захист предмету іпотеки, права та інтересів поручителів, тощо.

Наш багаторічний досвід доповнений відмінними комунікаційними навичками та широкими діловими зв’язками, дозволяє у найкоротші строки запропонувати Вам найбільш вигідний шлях для викупу кредитного портфеля або реструктуризації заборгованості.

Наші послуги у сфері банківського права також включать пошук кредитних та лізингових пропозицій, супровід їх укладання та захисту.